Sitma WM30 - Linie kopertujące - koperty z roli


                                  Linie kopertujące - Sitma
SITMA WM30 Niezawodna automatyzacja pakowania w papier

Linia przeznaczona jest do pakowania w papier korespondencji masowej. System wytwarza własne koperty z wstęgi papieru odwijanej z roli. Urządzenie można zintegrować z wysokonakładową drukarką. Wydajność do 30,000 na godz.

Kopertownica Sitma WM30 stanowi idealny sposób na obniżenie kosztów zakopertowania dokumentów transakcyjnych i promocyjnych. Do przeprowadzenia procesu, zamiast tradycyjnych rozwiązań, użyty jest papier, którym owijane są wcześniej zebrane pakiety dokumentów. W procesie pakowania w papier urządzenie wytwarza produkty o wymiarach od C6/5 do C4, z szybkością mechaniczną do 30,000 cykli na godzinę. Do ich produkowania może być użyta wstęga papierowa z wcześniej wyciętymi okienkami adresowymi lub wydrukowanymi adresami. Skrzydełka kopert mogą mieć krawędzie proste lub zaokrąglone.

Kopertownica WM30, podobnie jak inne maszyny Sitma, zbudowana jest wg najwyższych standardów niezawodności z przeznaczeniem do pracy ciągłej 24 godz./dobę przez 7 dni. Urządzenie oferuje duże możliwości nadruku w pełnym kolorze.

Personalizowane dokumenty lub wkładki mogą być podawane zarówno przez ultra szybki podajnik cierny jak i przez podajniki rotacyjne. Możliwość wykonania perforacji na krawędziach pozwala na produkcję kopert typu self-mailer, gdzie wewnętrzna strona może stanowić dokument główny.

System pakujący WM30 ma budowę modułową, może być z łatwością konfigurowany w zakresie doboru kamer, drukarek i aplikacji oraz zewnętrznych sterowników PC.

Parametrywięcej informacji
Min./Maks. długość190 - 305 mm (7.5” - 12”)
Min./Maks. szerokość76 - 228 mm (3” - 9”)
Grubośćup to 6 mm (0.24”)
Wydajnośćdo 30 000 cykli / godz.
PDF
GŁÓWNE CECHYwięcej informacji
Obsługuje druki transakcyjne i personalizowane (mailing bezpośredni)
Pakuje w papier listy i ulotki metodą “on-the-fly” zwiększając produktywność
Wykorzystanie białego papieru z roli do zastąpienia tradycyjnych kopert
Redukuje koszty obsługi mailingu w zakresie od 20% do 40%
Pobiera papier z roli i wytwarza koperty ze skrzydełkiem, z okienkiem adresowym lub pełne
Umożliwia otwieranie kopert w sposób tradycyjny
Na żądnie drukuje „w locie” na kopercie np. logo firmy, znaki graficzne i tekstowe
Możliwość zastosowania wysokiej rozdzielczości HQ Color Inkjet System do druku w pełnym kolorze zmiennych tekstów i obrazów
Eliminuje koperty z poddrukiem i potrzebę ich magazynowania
Stosowanie szybkoschnących atramentów bez suszarki
Wykorzystuje zarówno zewnętrzną jak wewnętrzną stronę koperty
Umożliwia łączenie, mieszanie i sortowanie zadań, optymalizuje proces drukowania, eliminuje prace związane z przestawianiem linii na nowe zadanie
WYDAJNOŚĆ
 • Prędkość pakowania: do 30 000 produktów/godz.